Срочно помогите сделать задачу Знайдіть периметр прямокутника довжину довжина якого 6 см а ширина

у три рази коротша.

Ответы на вопрос

Отвечает Балакина Пелагея.

Ответ:

Спочатку шукаємо ширину: 6:3=2 (см)

Р=(a+b)2

P=(6+2)2

P=16 (см)

Відповідь: периметр дорівнює 16 см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Есимова Анель.

Знайдемо ширину прямокутника:

1) 6/3=2см

Знайдемо периметр прямокутника:

2) Р=2(6+2)=16см

Відповідь: Р=16см