1) Туристи проїхали 200 км за три дні. За перший день вони проїхали 30% шляху, другого дня 25%

шляху. Скільки км проїхали туристи за третій день подорожі? даю 100 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жоламан Дильназ.

Ответ:

90 км. перший день 60 км., а другий 50 км.

1) 200: 100 = 2

2) 30 * 2 = 60

3) 25 * 2 = 50

4) 60 +50 = 110

5) 200-110 = 90

Відповідь на третій день 90 км