За два дні зібрали 5600кг картоплі,причому першого дня зібрали 45%картоплі.Скільки кг.картоплі було

зібрано другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Савелий.

Ответ:

ну дивись:

Пошаговое объяснение:

5600 це 100%

5600 : 100= 56 (це 1%)

56 * 45= 2520кг (за 1 день)

56 * 55= 3080кг (за 2ий день)

сподівюсь допомогла

Отвечает Макаров Вован.

Ответ:

3080 кг

Пошаговое объяснение:

1% собраной картошки кто 5600:100=56 кг значит 45% это 2520 кг значит 55% это 3080 кг