Помнож на два чисельник і знаменник кожного дробу 1/7 . 3/10 . Та запиши відповідні рівності

Помогіте прошу дам ммного балов

Ответы на вопрос

Отвечает Цейн Кристина.

Відповідь:

Покрокове пояснення: (1*2)/(7*2)=2/14

(3*2)/(10*2)=6/20

2/14 < 6/20