206. Қосындының бөлінгіштік қасиетін пайдаланып, өрнектің мәнін табыңдар: 1) (84 +28) : 14; 2) (133

+76): 19; 3) (192+72): 24; 4) (220 +88) : 44; 5) (183 +305): 61; 6) (300 + 150): 75.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ряднов Рома.

Пошаговое объяснение:

1) (84 + 28) : 14 = 112 : 14 = 8

2) (133 + 76) : 19 = 209 : 19 = 11

3) (192 + 72) : 24 = 264 : 24 = 11

4) (220 + 88) : 44 = 308 : 44 = 7

5) (183 + 305) : 61 = 488 : 61 = 8

6) (300 + 150) : 75 = 450 : 75 = 6