учням класу купили зошити в клітинку 45 та 60 олівців. Кожний учень отримав однакову кількість

зошитів та олівців. Скільки учнів в класі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

Для розв"язування задачі треба знайти НСД (45;60)

НСД (45;60)=15 (уч)-в класі

45:5=3(зош.)-в клітинку отримав кожен учень;

60:15=4(ол.)-отримав кожен учень.

Відповідь: в класі було 15 учнів.

Пошаговое объяснение:

Можно коронку пожалуйста?