СРОЧНО!! ПОМОГИТЕ , ПОЖАЛУЙСТА!! (ТЕМА- ВЕКТОРЫ!) В прямоугольном треугольнике ABC гипотенуза AB

равна 25 см, катет AC равен 7 см, точка М - это середина AB. Укажите верные равенства : 1) | СА-СВ |= 12,5 2)| СА+МВ |= 12,5 3) | СА-СМ |= 12,5 4) | ВА-ВС |= 12,5 5) | СА-АМ |= 12,5 6) | ВС-АС |= 12,5 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.

Ответ:

В даному прямокутному трикутнику ABC ми можемо використовувати теорему Піфагора для знаходження довжини сторін.

Дано:

AB (гіпотенуза) = 25 см,

AC (катет) = 7 см.

Використаємо теорему Піфагора:

BC^2 = AB^2 - AC^2,

BC^2 = 25^2 - 7^2,

BC^2 = 625 - 49,

BC^2 = 576,

BC = √576,

BC = 24 см.

Тепер ми знаємо довжини всіх сторін трикутника ABC:

AB = 25 см,

AC = 7 см,

BC = 24 см.

Порахуємо відповідні різниці та суми:

1) |CA - CB| = |7 - 24| = 17,5 (не дорівнює 12,5)

2) |CA + MB| = |7 + 12,5| = 19,5 (не дорівнює 12,5)

3) |CA - CM| = |7 - 12,5| = 5,5 (не дорівнює 12,5)

4) |BA - BC| = |25 - 24| = 1 (не дорівнює 12,5)

5) |CA - AM| = |7 - 12,5| = 5,5 (не дорівнює 12,5)

6) |BC - AC| = |24 - 7| = 17 (не дорівнює 12,5)

Отже, жодне з наведених рівнянь не є вірним, оскільки ні одна з різниць або сум не дорівнює 12,5.

Пошаговое объяснение: