Контрольна робота №1. Текст контрольної роботи : 1.(1 бал)Знайди середнє арифметичне чисел 1,3 ;

3 і 5. 2.(1 бал)У книжці 240 сторінок.Катя прочитала 30% всієї книги.Скільки сторінок прочитала Катя ? 3.(1 бал) Знайдіть число, якщо його 30% становить 57. 4.(2 бала) Розв'яжи рівняння 2,8х + 4,7х = 9 5.(3 бала) Обчисли у стовпчик : 1) 11,664 - 7,6 = 2) 1,7 * 11,2 = * -дія множення 3) 69 : 125 = 6.(4 бала) Три трактористи зорали 180 га землі.Перший зорав 40% усієї землі, а другий - 65% ЗАЛИШКУ. Скільки землі зорав третій тракторист? ДІЇ ДО КОЖНОГО ЗАВДАННЯ ВИКОНУЄМО У ЗОШИТІ. (Сроч надо)

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Жанна.

1. Середнє арифметичне чисел 1,3; 3 і 5 обчислюється за формулою (a1 + a2 + ... + an) / n. Тобто, (1,3 + 3 + 5) / 3 = **3,1**.

2. Якщо Катя прочитала 30% книги з 240 сторінок, то кількість прочитаних сторінок можна обчислити як 240 * 0,30 = **72 сторінки**.

3. Якщо 30% числа становить 57, то саме число можна знайти за формулою число = відсоток / процент. Отже, число = 57 / 0,30 = **190**.

4. Розв'язок рівняння 2,8x + 4,7x = 9 визначається за формулою x = вільний член / коефіцієнт при x. Тобто, x = 9 / (2,8 + 4,7) = **1**.

5. Обчислення у стовпчик:

- 11,664 - 7,6 = **4,064**

- 1,7 * 11,2 = **19,04**

- 69 : 125 = **0,552**

6. Якщо перший тракторист зорав 40% землі (180 * 0,40 = **72 га**), то залишок становить 180 - 72 = **108 га**. Другий тракторист зорав 65% залишку (108 * 0,65 = **70,2 га**). Тому третій тракторист зорав решту землі: 108 - 70,2 = **37,8 га**.

Будь ласка, перевірте свої обчислення у зошиті і порівняйте їх з моїми відповідями.