4) Задача У кошику лежали яблука. Спочатку взяли половину всіх яблук, а потім третину яблук, що

залишилися. Після цього залишилося 12 яблук. Скільки яблук було спочатку? До задачі склади схему, запиши дії з поясненням та відповідь помогите! прошу​

Ответы на вопрос

Отвечает Хардин Даня.

Ответ:

Спочатку у кошику було 36 яблук

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість яблук у кошику спочатку як "х".

Спочатку взяли половину всіх яблук, тобто (1/2) * x яблук. Після цього залишилось (1/2) * x яблук.

Потім взяли третину яблук, що залишилися,

(1/3) * ((1/2) * x) = (1/6) * x яблук.

Після цього залишилось

((1/2) * x) - ((1/6) * x) = (3/6) * x - (1/6) * x = (2/6) * x яблук.

Після всіх цих дій залишилося 12 яблук. Таким чином, ми маємо рівняння:

(2/6) * x = 12

Помножимо обидві сторони рівняння на 6, щоб позбавитися від дробів:

2 * x = 72

Розділимо обидві сторони на 2:

x = 72 / 2

Остаточна відповідь:

x = 36