. 1) Бақта 42 жеміс ағашы өсіп тұр. Оның 14-і алма ағаштары. Бақтағы жеміс ағаштарының қандай

бөлігі алма ағаштары? 2) Туристер межелеген 162 км қашықтықтың 108 километрін автобуспен жүрді. Туристер межелеген қашықтықтың қандай бөлігін автобуспен жүрді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крекнин Никита.

Ответ:

бақтың 1/3 бөлігі алма ағаштары

2/3 бөлігін автобуспен жүрді

Пошаговое объяснение:

14/42=1/3

108/162=2/3