Точки M, Ni A лежать на одній прямій Знайдіть довжину відрізка MA, якщо MN = 8,3 см, NA = 5,6 см.

Скільки розв'язків має задача?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дан Валерия.

Ответ:

13,9 см

Пошаговое объяснение:

МА=МN+NA=8,3+5,6=13,9(см)

/

я знаю лише цей розв'язок :/