пароплав має проплисти відстань між містами із швидкістю 15км/год.через зіпсування машини він міг

проходити тільки 12км/год і тому спізнився на 3 год.скільки кілометрів між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.
Нехай відстань між містами х км/ Тоді за умовою задачі складаємо рівняння,
\frac{x}{12}-\frac{x}{15}=3
5x-4x=180
x=180
відповідь, 180 км