Скоротіть дріб 9/18 10/15 36/64 45/75 (в результаті має бути нескоротний дріб )​


Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Поля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9/18 = 1/2 ;

10/15 = 2/3 ;

36/64 = 9/16 ;

45/75 = 3/5 .