Переконайтеся, що рівність істинна. 815 - (384-259) = (815 - 384) + 259 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Номер 1

384-259= 125

815- 125=690

Номер 2

815-384=431

431 + 259 = 690

Тому 690=690