a i b - сторони трикутника, у – кут між ними. Знайдіть площу трикутника, якщо a = 4 см, b = 3 см, у

= 60° ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Кирилл.

Ответ:   5.2 см².

Пошаговое объяснение:

Решение.

S=1/2(ab*sin60°)=1/2(4*3*√3/2)=5.2 см².