Допоможіть!!!! У ліфті, який зупиняється на семи поверхах, є три пасажири. Яка ймовірність того,

що два пасажири виходять на одному поверсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатуллина Аида.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай подія А- пасажири вийдуть на різних поверхах, це можна зробити С(6,3). якщо перший поверх входить в число 7.

Всього способів вийти 6×6×6=6^3=216

Р(А)=20/(6^3)=20/216=0.0926

Нехай подія В- всі вийшли на одному поверсі, С(6,1)=6

Р(В)=6/216=0.0278

Нехай подія С - два пасажири вийшли на одному поверсі

Події А, В та С сиановлять повну групу подій, тому

Р(С)=1-Р(А)-Р(В)=1-26/216=190/216=0.87962