знайти кути трикутника, якщо один із кутів трикутника у 2 рази менший за другий і на 12 ° більший

за третій​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришкевич Руслан.

2x + x - 12 + x = 180 \\ 2x + x + x = 180 + 12 \\ 4x = 192 \\ x = 48

первый угол=48°

48×2=96

второй угол=96°

48-12=36

третий угол=36°