Скажите плиз Довжина прямокутника на 1.3 см менша від ширини а його периметр дорвнює 14.6 см.

Знайди площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дайнович Ангелина.

Ответ:

S=12,9 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина прямокутника - x см

Тоді довжина x-1,3

Тоді маємо:

x+x+(x-1,3)+(x-1,3)=14,6

4x-2,6=14,6

4x=17,2 (14,6+2,6)

x=4,3

S=4,3×3=12,9 см²