Сквер має прямокутну форму його довжина дорівнює 50 м. А ширина 20 м. 1,5 скверу займає ігровий

майданчик,а решту площі відведено під кущі. Знайди площу відведену під кущі

Ответы на вопрос

Отвечает Бабёнышев Вадим.
50*20=1000 кв м площа всього сквера
1000:5*1=200 кв м площа майданчика
1000-200=800 кв м площа під дерева та кущі