Довжина прямокутного паралелепіпеда 80 см його ширина становить 3,5 доажини і 40% довжини .

Знайдіть обєм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Алина.

Пошаговое объяснение:

80*3/5=48см ширина

48:40/100=120см высота

V=80*48*120=460800см³=0,4608м³