знайди площу поверхні прямокутного паралелепіпеда виміри якого 8 дм 6 дм 2 дм знайди суму довжин

всіх ребер паралелепіпеда​ даю 20

Ответы на вопрос

Отвечает Комкова Настя.

Ответ:

S поверхности= (a*b+b*c+a*c)*2=(8*6+6*2+2*8)*2=76*2=152дм квадратных

Сумма всех ребер (A+B+C) *4=(8+6+2)*4=16*4=64 дм