1. Дві господині ліпили вареники. Перша зліпила 180 штук за 30 хвилин, а друга 280 штук за 40

хвилин. Скількивареників вони зліплять разом за 60 хвилин, якщо ліпи-тимуть з однаковою швидкістю?4​

Ответы на вопрос

Отвечает Фортуна Настя.

Ответ:

180/30=6 вареників в хвилину

280/40=7 вареників в хвилину

якщо я правильно зрозумів то:

6+7=13 вареників в хвилину ліплять обоє господині

13*60=780 вареників за 1 годину

якщо щось не правильно будь ласка вибач)

Отвечает Коженкова Виолетта.

Ответ:780 вареников

Пошаговое объяснение:

180:30=6(варен/мин)-1я

280:40=7(варен/мин)-2я

6+7=13(варен/мин)-вдвоем

13*60=780(варен)