Радіус сфери на 3 см менший від діаметра. Якою із запропонованих може бути відстань між точками, що

належать даній сфері?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:  У даній сфері   радіус

R = D - 3 , тому  ( 1/2 )D = D - 3 ;  ( 1/2 )D = 3 ;   D = 6 см .

Отже , треба брати ту відстань , яка  ≤ 6 см . На жаль , відстані тут

не були вказані .