О G Множення багатоцифрового числа на одноцифровеТОбчисли значення виразів, використовуючи

розподільмноження відносно додавання.(90 + 3).5(60 + 3).3(40 + 3) · 4(30 + 2). 43. (9+8)5. (8+3)2 Поміркуй, які вирази мають однакове значення. Запиши​

Ответы на вопрос

Отвечает Бернст Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:(90+3)×5=90×3+3×5=360+15=375

(60+3)×3=60×3+3×3=180+9+189

(40+3)×4=40×4+3×4=160+12=172

(30+2)×4=30×4+2×4=120+8=128

3×(9+8)=3×9+3×8=36+24=50

5×(8+3)=5×8+5×3=40+15=55