Довжина бічної сторони рівнобедреного трикутника 10,1 см а довжина основи на 0,3 см менша.

Знайдіть периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Дарья.

Ответ:

30 см

Пошаговое объяснение:

Бічні сторони рівні.

10,1-0,3=9,8 - довжина основи

Р=9,8+(10,1×2)=30см