За 6 однакових конвертів заплатили 3 грн . скільки всього таких конвертів можна.купити за 12 грн​


Ответы на вопрос

Отвечает Сопот Ульяна.

Пошаговое объяснение:

1) 12:3=4 - во столько раз больше

2) 6*4=24 конверта можно купить

Отвечает Паночишена Діана.

Відповідь:

24 конверти

Покрокове пояснення:

6 конвертів - 3 гривни

12 / 3 × 6 = 4 × 6 = 24 конверти.

У 12 грн. 3грн. вміщуеться 4 рази, отже можна купити 4 рази по 6 конвертів = 24 конверта.