мама відрізала для Олі 7/10м стрічки, а для Лесі 4/5м. У кого коротша стрічка і на скільки

сантиметрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Томсон Снежана.

4/5 и 7/10..

 

находим общий знаменатель...он равен 10

сл-но   4*2/10 - 7/10= 8/10 - 7/10 = 1/10

 

у оли короче стричка на 1\10 см.