86. За 2 книжки й 4 зошити заплатили 100 грн. Один Зошит коштує 2 грн 50 к. Скільки коштують

зошитта КНИЖКИ окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

1 книжка 45 грн

Пошаговое объяснение:

4 зошити 2.50*4=10

100-10=90--2книжки

90/2=45

Отвечает Малышева Александра.

Ответ:

оскільки 1 зошит коштуе 2,50 грн,то 4 зошити коштують 2,50×4=10 грн.

100-10=90-коштують 2 книжки

90:2=45-коштує 1 книжка