сума чисельника і займенника неправильного дробу дорівнює 27,а.їх різниця дорівнює 13 .знайди цей

дріб​

Ответы на вопрос

Отвечает Нисова Александра.

Ответ:20/7

Пошаговое объяснение:

х+х-13=27

2х=27+13

2х=40

х=40:2

х=20

х=20-13=7

Ответ:20/7