пажалуста памагите сума чисельника і займенника неправильного дробу дорівнює 27,а.їх різниця

дорівнює 13 .знайди цей дріб​

Ответы на вопрос

Отвечает Таловский Дима.

Відповідь: 20/7

20 чисельник; 7 знаменник

Покрокове пояснення:

Нехай чисельник - х, а знаменник - у. За умовою:

х+у=27

{

х - у=13

Розв‘яжемо методом додавання:

2х=27+13

2х=40

х=40:2

х=20 чисельник

у=27-20=7 знаменник

Або не використовуючи систему рівнянь:

Нехай чисельник - х, тоді знаменник: (27-х). Різниця чисельника і знаменника: х - (27-х), за умовою становить 13. Маємо рівняння:

х - (27-х)=13

х - 27 + х = 13

2х=13+27

2х=40

х=40:2

х=20 чисельник

27-20=7 знаменник.

Дріб 20/7

Отвечает Пушкарёв Константин.

Відповідь:

20/7

Покрокове пояснення: