Першу ділянку поїзд подолав за 2 год, рухаючись зі швидкістю 72 км/год, а другу ділянку – за 3

години. З якою швидкістю рухався поїзд на другій ділянці, якщо його середня швидкість на обох ділянках була 61,2 км/год? не ривнняням

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 * 2 = 144 км відстань яку подолав поїзд ха дві години

61,2 * (2+3)= 306 км вся відстань яку поїзд пройшов за 5 годин

306 - 144 = 162 км відстань , яку  пройшов поїзд за 3 години

162 : 3= 54 км/год швидкістю з якою рухався поїзд на другій ділянці