Сім’я із 3 осіб споживає на місяць 324 кВт. Відомо, що ціна 1 кВт світла до 100 кВт/міс. – 0,85

грн, понад 100 кВт – 1,53 грн. Визначте, яку суму сім’я заплатить за використання електроенергії за місяць. Відповідь необхідно округлити до цілого числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Рарюкин Илья.

Ответ:

427,72 грн≈428 грн

Пошаговое объяснение:

324-100=224 (кВт);

224*1,53=342,72 (грн);

100*0,85=85 (грн);

224,72+85=427,72≈428 (грн) заплатила сім'я за місяць.

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.