Одна зі сторі прямокутника дорівнює 14,4см,а довжина другої становить 75% першої .знайди площу та

перимитр цього прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шамина Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14,4 * 0,75= 10,8 см довжина другої сторони

Площа дорівнює: S=a*b= 14,4 * 10,8= 155,52 см2

Периметр дорівнює : P=2(a+b)= 2(14,4+10,8)=50,4 см