ДОПОМОЖІТЬ будь ласка даю 50!!! Одне число в 2 більше від іншого ,а їхня різниця дорівнює

14.Знайдить ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Novak Maks.

Відповідь:

28 і 14

Покрокове пояснення:

Нехай х - перше число,  друге число у.

Отже, за умовами задачи складемо систему рівнянь

\left \{ {{x=2y} \atop {x-y=14}} \right. \left \{ {{14+y=2y} \atop {x=14+y}} \right.  \left \{ {{14=y} \atop {x=14+14}} \right. \left \{ {{y=14} \atop {x=28}} \right.