1.Об’єм прямокутного паралелепіпеда 324 см3. Знайдіть ребро паралелепіпеда, якщо інші ребра

дорівнюють 9 см та 2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Omarbek Ersin.

Ответ:

V=a*b*c

a=9

b=2

V=324

c=V/a*b=324/9*2=18 cm