Середнє арифматичне х;4,2; 6,7 дорівнює 5,3. Знайдіть х. Поставлю 5 зірок , напишіть

пжпжпжпжппж!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Анастасия.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

(x+4,2+6,7)/3=5,3

x+10,9=15,9

x=15,9-10,9=5