Добуток першого і п'ятнадцятого членів геометричної прогресії дорівнює 289. Знайти 8 член прогресії

Срочноооо!​

Ответы на вопрос

Отвечает Коряшкин Максим.
A1 + a15 = 289
2a1 + 14d = 289
(2a1 + 14d = 289):2
a1 + 7d = 144.5
a8 = 144.5