Як рішити це рівняння (2,08-х)*2,8 дорівнює 5,152.Тільки потрібно в стовпчик .


Ответы на вопрос

Отвечает Sereginseregin Misha.

Ответ:

0,24

Пошаговое объяснение:

(2.08-х)*2.8=5.152

2.08-х=5.152:2.8

2.08-х=1.84

х=2.08-1.84

х=0.24