Накресли квадрат, площа якого дорівнює площі прямокутника зі сторонами 8 см і 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Александр.

S=a×b

S=8×2=16 см² — площа прямокутника;

S=a² — формула площі квадрата;

Щоб побудувати квадрат, потрібно взнати його сторону.

a=√S

a=√16=4 см — сторона квадрата.

Побудований квадрат на фото.


Отвечает Черноморд Ника.

Пошаговое объяснение:

8*2=16 (cм²) площа прямокутника=площі квадрата

16:4=4 (см) сторона квадрата