В автопарку відремонтували 22% машин, після чого залишилося відремонтувати ще 234 машини. Скільки

машин в автопарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Борщов Ваня.
234 — 78%
х — 22%

234*22/78 = 66
22% — 66 машин

100% = 234+66 = 300

Ответ: в автопарку 300 машин.