Дiвчинка втратила 3грн що становить 5 частину всiх грошей. на скiльки бiльше грошей залишилося


Ответы на вопрос

Отвечает Глотов Никита.
1)3:1*5=15(грн)-всього грошей;
2)15-3=12(грн)-більше залишилося

Відповідь:на 12 грн більше

P.S.Будь ласка!