Найбільший елемент певної вибірки дорівнює 50, а розмах вибірки дорівнює 30. Укажіть число, яке

може бути середнім арефметичним значенням цієї вибірки.

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Ответ:

19

Пошаговое объяснение:

x-сума 10 елементів

x:10=17

x=17×10=170

після додавання ще 2 елементів

(x+28+30):(10+2)

(170+28+30):(10+2)=228:12=19