Два мотоциклісти одночасно вирушили назустріч один одному зі швидкістю 52 км / год і 40 км / год

.На початку руху відстань між ними була 184 км .Яку відстань до зустрічі проїхав другий мотоцикліст?

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

Ответ:

1) 52 + 40 = 92 (км/год) — швидкість зближення мотоциклістів;

2) 184 : 92 = 2 (год) — час до зустрічі;

3) 40 · 2 = 80 (км).

Відповідь: другий мотоцикліст проїхав до зустрічі 80 кілометрів.

Пошаговое объяснение: