1. Розв'яжи задачу. Два мотоциклісти одночасно вирушили назустрічодин одному зі швидкістю 22

км/год і 24 км/год. Напочатку руху відстань між ними була 92 км. Яку від-стань до зустрічі проїхав другий мотоцикліст?​

Ответы на вопрос

Отвечает Неженцева Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 22 + 24 = 46 (км/год) — швидкість зближення мотоциклістів.

2) 92 : 46 = 2 (год) — час до зустрічі.

3) 24 • 2 = 48 (км) — відстань проїхав другий мотоцикліст.