2.Обчисли значення виразу a+b - 445, якщо а=258, b=4123. Виконай дії з іменованими

числами5-40кг+60кг14год-Згод30хв4. Обчисли. Дізнайся кориснуінформацію-довжину річок на території України.Дніпро Дністер Західний Буг Прип'ять432+549 322+383 913-521490-2295. Розв'яжи задачуПодорож катером по Дніпру розпочалася опершій годині і тривала 4 години. О котрій годинізакінчилася подорож?6. Визнач час за годинником(Зображення годинників прикріпленоЗверніть увагу на те, яка це пора дня.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ястребов Кирилл.

Ответ:

а + b, a – b если а= 574, b= 412.

1) а + b = 574 + 412 = 986

2) a - b = 574 - 412 = 162