2. У цеху виробили 1250 л олії. Після того, як частину олії розлили в п'ятилітрові бутлі,

залишилося ще 75 л. Скільки бутлів наповнили олією?1) Яке рівняння відповідає умові задачі?4. 75.5 + x = 1250.В. 1250 : 5 – х = 75.5.5.x - 75 = 1250.Г. 5. x+ 75 = 1250.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.

Ответ:

Г.

2. 1250-75=1175л. масло

1175:5=235 банок

1) 5•х+75=1250

5•х=1250-75

5•х=1175

х=1175:5

х=235

5•235+75=1250

1250=1250

извини если что-то не так, украинский плохо знаю