Підкажіть коротку умову задачі! У зоопарку верблюдові щодня дають 8 кг сіна. Це на 33 кг менше,

ніж маса сіна, яке щодня дають слону. На скільки кілограмів сіна більше дають на тиждень

Ответы на вопрос

Отвечает Бушуев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8*7 = 56 верблюд на 7 дней

8 +33 = 42 слон за 1 день

41*7 = 287 слон за 7 дней

287-56 = 321 больше съедает слон