Іван Іванович розрахував: щоб відгородити свою прямокутку ділянку від сусідів, йому потрібно

побудувати паркан довжиною 70 м. Знайди довжини сторін ділянки, якщо довжина ділянки в 6 разів більша за ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Асадова Эльвира.

Ответ:

ширина 5 м, длина 30 м

Пошаговое объяснение:

х ширина

6х -длина

70 м периметр

2(х+6х)=70

х+6х=70:2

7х=35

х=5 м ширина

5*6=30 длина

проверим

2(5+6*5)=70