Маселе Эсептегиле.1) 172 миллиметрде канча сантиметр?2) 34 сантиметрде канча метр?3) 23 метрде

канча километр?4) 273 килограммда канча тонна?5) 2345 квадраттык метрде канча ар?6) 2 смда канча дм ?7) Эгерде 1 евронун баасы 5834 тыйын болсо, ал канча сом турат?Чыгарылышы​

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Валерия.

Ответ:

1) 17,2 см

2) 0.34м

3)0.023

4) 0.273

5) 0.2345

6) 0.02

Отвечает Карпова Виктория.

Ответ:

  1. 172÷10=17.2
  2. 34÷100=0.34
  3. 23÷1000=0.023
  4. 273÷1000=0.273
  5. Не знаю
  6. 2÷10=0.2
  7. Не знаю