Виконайте додавання: - 4,72 + (- 0,8). 5,52 - 5,52 - 3,92 3,92 Питання №2 ? 2 бали Знайдіть суму:

- 1 + 0,837. 1,837 0,163 - 0,163 - 1,837 Виконайте додавання, обираючи зручний порядок обчислення: 0,2 + (- 1,4) + (- 1,7) + 3,1. - 0,2 0,2 -6 6,4 Питання №5 ? 2 бали Спростіть вираз і знайдіть його значення при х = - 14,8; у = 2,6: - 1,9 + х +3,24 + (- 7,1) + у + (- 5,24) - 23,2 1,2 - 6,6 - 28,4

Ответы на вопрос

Отвечает Мошковцева Катерина.

-4.72 + (-0.8) = -5.52\\-1 + 0.837 = -0.163\\0.2 + (- 1.4) + (- 1.7) + 3.1 = -1.2 + (- 1.7) + 3.1 = -2.9+3.1 = 0.2\\- 1.9 + (-14.8) +3.24 + (- 7,1) + 2.6 + (- 5.24) = -16.7+3.24 + (- 7,1) + 2.6 + (- 5.24) = -13.46+(- 7,1) + 2.6 + (- 5.24) = -20.56 +2.6 + (- 5.24) = -25.8 + 2.6 = -23.2